У далекі часи в Стародавньому Римі туніки носили тільки чоловіки. Зараз туніки еволюціонували, і зайняли своє почесне місце серед жіночого одягу. І не дарма. Туніка - дивно універсальний одяг. Туніка займає среднеее положення між сукнею і блузою, довжиною трохи нижче стегон. Найчастіше туніки вільного крою без комірів і кишень. А наскільки різноманітні комбініціі в одязі за допомогою туніки: її носять і з джинсами, і з брюками, і зі спідницею в якості блузи або окремо в якості короткого сукні. Туніку легко можна надіти на роботу, на вечірку, побачення або, якщо туніка річна, на пляж.

У нашому онлайн-магазині «Ket» Ви знайдете багатий асортимент тунік на різні випадки життя. Наші консультанти з радістю порадять Вам з чим носити ту чи іншу модель. Наприклад, для роботи краще вибрати туніку однотонного забарвлення, і носити її з класичними брюками або спідницею-міді. Для вечірки ідеальні яскраві кольори. Такі туніки легко поєднуються з легінсами, джинсами.

Купивши туніку в нашому онлайн-магазині за помірною ціною Ви залишитеся задоволені якістю придбаного товару. Стильна туніка стане для Вас безпрограшним варіантом для створення свого власного стилю.